O nas

galeria_08
Realizujemy twój dach
Systemy dachów spadkowych
Jesteśmy doświadczonym dostawcą systemów dachowych.
Solar panel on blue sky background. Green grass and cloudy sky. Alternative energy concept
Najwyższa jakość
Systemy fotowoltaiczne
Nowatorskie rozwiązania oparte o najnowszą technologię i najwyższą jakość!
Nasze marki:
O firmie:
Firma AKORD bis s.c. istnieje na rynku Polskim od 1996r. Jesteśmy budowlanym przedsiębiorstwem specjalizującym się w dostarczaniu gotowych rozwiązań – systemów na obiekty wielkopowierzchniowe.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie dostaw i kompletacji systemów dachowych, gdzie wymagana jest od przekrycia klasa odporności ogniowej RE15, RE30. Przygotowujemy projekty  odwodnień dachów płaskich z płyt spadkowych na bazie EPS 100, EPS 200, PIR.  Wycinamy, dostarczamy gotowe elementy spadkowe na plac budowy.

Od 2015 roku zajmujemy się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych . Posiadamy ekipy doświadczonych elektryków i instalatorów PV. Od roku 1996 z powodzeniem budujemy polskie dachy. Teraz na polskich dachach chcemy budować instalacje fotowoltaiczne na kolejne lata.

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego segmentu odbiorców przemysłowych i indywidualnych, ceniących sobie jakość, fachową obsługę techniczną chcących mieć poczucie bezpieczeństwa podczas realizacji na poszczególnych etapach inwestycji.

Nad wszystkimi procesami inwestycyjnymi czuwają doświadczeni inżynierowie.

Krzysztof Krzymiński — Właściciel

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kilka Faktów

Wielkie doświadczenie buduje wielkie marki.

Nasza historia

Pracujemy od lat i zdobyliśmy reputację wiarygodnej i rzetelnej firmy. Udało nam się rozszerzyć naszą działalność w Europie i mieć Partnerów za granicą. AkordBis ma długą i interesującą historię.

Technologie

Wiemy, że aby zapewnić naszym klientom lepsze usługi, powinniśmy korzystać z najnowszych technologii. Z powodzeniem wdrażamy je w naszej pracy i integrujemy z tradycyjnymi.

zespół

Zespół AkordBis jest sercem firmy. Wielu członków naszego zespołu pracuje tu od wielu lat i osiągnęło sukces w swoich zawodach. Są prawdziwymi ekspertami i utalentowanymi ludźmi, którzy kochają swoją pracę i robią to na najwyższym poziomie.
Nasze atuty

Strategia

Innowacyjne rozwiązania i pomysły

Stale monitorujemy wszystkie innowacje na rynku budowlanym i wykorzystujemy je w naszej pracy.

Najnowsze technologie

Korzystamy z najnowszego sprzętu, materiałów, technologii i rozwiązań, aby zapewnić lepszą obsługę.

Imponujące rozwiązania projektowe

Nasi utalentowani i doświadczeni projektanci mogą stworzyć dowolny projekt w dowolnym stylu.

Pracuj z nami

Firma o dużym doświadczeniu i możliwościach!

Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z innymi firmami! Możemy nawiązać długoterminowe i wzajemnie korzystne relacje i stać się wiarygodnymi partnerami.

nasi partnerzy: