O nas

Realizujemy twój dach
Systemy dachów spadkowych
Jesteśmy doświadczonym dostawcą systemów dachowych.
Najwyższa jakość
Systemy fotowoltaiczne
Nowatorskie rozwiązania oparte o najnowszą technologię i najwyższą jakość!
Nasze marki:
O firmie:
Firma AKORD bis s.c. istnieje na rynku Polskim od 1996r. Jesteśmy budowlanym przedsiębiorstwem specjalizującym się w dostarczaniu gotowych rozwiązań – systemów na obiekty wielkopowierzchniowe.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie dostaw i kompletacji systemów dachowych, gdzie wymagana jest od przekrycia klasa odporności ogniowej RE15, RE30. Przygotowujemy projekty  odwodnień dachów płaskich z płyt spadkowych na bazie EPS 100, EPS 200, PIR.  Wycinamy, dostarczamy gotowe elementy spadkowe na plac budowy.

Od 2015 roku zajmujemy się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych . Posiadamy ekipy doświadczonych elektryków i instalatorów PV. Od roku 1996 z powodzeniem budujemy polskie dachy. Teraz na polskich dachach chcemy budować instalacje fotowoltaiczne na kolejne lata.

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego segmentu odbiorców przemysłowych i indywidualnych, ceniących sobie jakość, fachową obsługę techniczną chcących mieć poczucie bezpieczeństwa podczas realizacji na poszczególnych etapach inwestycji.

Nad wszystkimi procesami inwestycyjnymi czuwają doświadczeni inżynierowie.

Krzysztof Krzymiński — Właściciel

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kilka Faktów

Wielkie doświadczenie buduje wielkie marki.

Nasza historia

Pracujemy od lat i zdobyliśmy reputację wiarygodnej i rzetelnej firmy. Udało nam się rozszerzyć naszą działalność w Europie i mieć Partnerów za granicą. AkordBis ma długą i interesującą historię.

Technologie

Wiemy, że aby zapewnić naszym klientom lepsze usługi, powinniśmy korzystać z najnowszych technologii. Z powodzeniem wdrażamy je w naszej pracy i integrujemy z tradycyjnymi.

zespół

Zespół AkordBis jest sercem firmy. Wielu członków naszego zespołu pracuje tu od wielu lat i osiągnęło sukces w swoich zawodach. Są prawdziwymi ekspertami i utalentowanymi ludźmi, którzy kochają swoją pracę i robią to na najwyższym poziomie.
Nasze atuty

Strategia

Innowacyjne rozwiązania i pomysły

Stale monitorujemy wszystkie innowacje na rynku budowlanym i wykorzystujemy je w naszej pracy.

Najnowsze technologie

Korzystamy z najnowszego sprzętu, materiałów, technologii i rozwiązań, aby zapewnić lepszą obsługę.

Imponujące rozwiązania projektowe

Nasi utalentowani i doświadczeni projektanci mogą stworzyć dowolny projekt w dowolnym stylu.

Pracuj z nami

Firma o dużym doświadczeniu i możliwościach!

Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z innymi firmami! Możemy nawiązać długoterminowe i wzajemnie korzystne relacje i stać się wiarygodnymi partnerami.

nasi partnerzy: